O nas

 

 

Biuro Podróży  Platinium Travel to dawne Biuro Podróży HITSPORT-TRAVEL - marka skupiająca nowoczesne biura podróży i pasjonatów turystyki. Posiadamy ofertę największych touroperatorów takich jak: ITAKA, Rainbow, Grecos Holiday, Coraltravel, Eximtours itp. oraz bazę najlepszych hoteli.

 

Podczas kilkuletniej działalności w branży turystycznej dokładnie poznaliśmy wymagania  i preferencje klientów. Szczycimy się tym, że priorytetem są dla nas nasi klienci, którzy zawsze mogą liczyć od nas na poradę, oraz pomoc w wyborze oferty która spełni ich oczekiwania.

 

Opierając się na naszym doświadczeniu, życzliwości i pasji do TURYSTYKI potrafimy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających amatorów podróży, w najdalsze zakątki świata.

Gwarantujemy bezpieczeństwo przy zakupie wycieczek w systemie sprzedaży internetowej jak i w naszym salonie firmowym oraz najwyższą jakość oferowanych usług. 

 

Dodatkowo nasze BIURO PODRÓŻY jest organizatorem, posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych, oraz Gwarancję Ubezpieczeniową WIENER TU S.A.

 

Organizujemy wycieczki szkolne, grupowe jak i wyjazdy dla osób indywidualnych. Przygotujemy każdy program wg Państwa sugestii oraz marzeń. 

 

Co nas jeszcze wyróżnia?

Potrafimy doradzić i dobrać dla naszych klientów najlepszą wersję ubezpieczenia, która zapewni im komfort bezpieczeństwa podczas podróży.

 

Wakacje na raty? U nas to możliwe.

 

Nie zadowalając się zapewnianiem wakacji tylko od jednego lub dwóch touroperatorów Platinium Travel działa jako ogromna witryna porównująca wakacje zorganizowane,
w której możesz wyszukiwać i rezerwować wakacje w dowolnym miejscu czasie. 

 

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO KONTA NA FACEBOOKU

www.facebook.com/platiniumtravel

 

ZAOBSEROWANIA NAS NA INSTAGRAMIE

Biuro Podróży Platinium Travel (@biuropodrozy_platiniumtravel) 

 

ORAZ DO KONTAKTU Z NASZYM KONSULTANTEM +48 18 478 13 14