Dołącz do nas

 

 

Oferta dla osób, które chcą założyć własne biuro podróży.

Przystąp do nowoczesnej sieci sprzedaży i zostań liderem branży turystycznej.

 

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w branży turystycznej budujemy sieć partnerskich biur podróży.

  • Nie musisz mieć doświadczenia… wystarczy zapał, uśmiech i pozytywne nastawianie. Z chęcią pomożemy Ci w osiągnięciu wyznaczonych celów i wprowadzimy do świata turystyki – możesz na nas liczyć.
  • Dla osób, które już mają doświadczenie w prowadzeniu Biura Podróży, ofertujemy nowoczesne systemy, oraz ofertę, która gwarantuje prestiż na rynku usług turystycznych.

 

Jak odbywa się sprzedaż ?

- w biurach stacjonarnych  

- przez stronę internetową

- Call Center

- Live Chat

 

Posiadamy bardzo duży wachlarz ofert - należą do niej: wyjazdy wypoczynkowe, objazdowe, egzotyka, samolotem, autokarem, dojazd własny, oferty szyte na miarę oraz wyjazdy VIP.

Współpracujemy z największymi touroperatorami takimi jak: ITAKA,  RAINBOW, Coraltravel, Exim tours, Grecos Holiday, Sun&Fun, Nekera i wiele innych.

 

Jesteśmy również touroperatorem.

 

Dlaczego warto dołączyć do sieci Platinium TRAVEL:

  • współpraca nastawiona na partnerstwo

Tworzenie nowej turystycznej rzeczywistości, która opiera się na wzajemnym wsparciu, pomocy, życzliwości i dążeniu do jednego wspólnego celu.

  • poszerzenie swojej oferty 

Umożliwiamy sprzedaż największych Organizatorów takich jak: ITAKA, Rainbow, Coraltravel, Exim tours i inni.. Ponadto oferujemy możliwość sprzedaży z zakresu aktywnego wypoczynku, ofert szytych na miarę, ubezpieczeń, biletów lotniczych. Gwarantujemy również elastyczne warunki finansowania wyjazdu klienta.

  •  zaufanie względem partnera
  • nowoczesne systemy i zaawansowana technologia
  • bezpłatne szkolenia
  • stworzymy dla Ciebie stronę internetową z wyszukiwarką ofert turystycznych. oferta i obsługa grup zorganizowanych - nigdy nie była tak prosta jak u nas 

 

Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać szczegóły? 

Prosimy o kontakt - wówczas przedstawimy Ci szczegółową propozycję, wspólnie znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie (mamy kilka propozycji), oraz odpowiemy na pytania. 

Wyślij maila: zarzad@platiniumtravel.pl

Zadzwoń: Beata +48 604 30 85 37 lub +48 18 478 13 14